Para Perunding Kami

Kami di HIJRAH WEALTH MANAGERS komited untuk memberikan perkhidmatan rundingcara dan khidmat nasihat dalam kewangan dan pengurusan harta syariah melalui perunding kami yang TERLATIH, BERKUALITI, IKHLAS DAN TELUS. Anda juga boleh terus menghantar terus kepada kami DISINI.

zul

Zulsaidi bin Redzwan

+6019-958 6208

zulsaidi@hijrahwealth.my

faezah

Noor Faezah binti Abdul Aziz

+6013-204 3537

faezah@hijrahwealth.my

adey

Adey Rohamizat Bin Samar

+6019-203 5545

rohamizat@hijrahwealth.my

suzana

Suzana binti Ali

+6012-676 2678

suzana@hijrahwealth.my

mahfuza

Mahfuza binti Abu Nazir

+6013-669 8317

mahfuza@hijrahwealth.my

hamizah

Norhamizah binti Mohd Aminallah

+6019-279 7107

norhamizah@hijrahwealth.my

Top